Titles you rated
AbigailRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.0
Serve The PeopleRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5- 뽀로로 극장판 슈퍼스타 대모험Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0