Series
Ratings
94
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
High WaterRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0