Movies
Ratings
574
The PatriotRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Journals of MusanRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
The Ugly DucklingRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
ShuttlecockRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Dooman RiverRated ★ 4.5
Suicide MadeRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
Beautiful DaysRated ★ 3.5- The StoneRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0