Series
Ratings
240
Marry My HusbandRated ★ 3.0
QueendomRated ★ 4.0
MouseRated ★ 3.5
Amazing SaturdayRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0