Movies
Ratings
880
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Under the Open SkyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0