Movies
Ratings
1466
CarrieRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
The BoyRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 2.0
FargoRated ★ 4.5
YummyRated ★ 2.0
The MermaidRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0