Movies
Ratings
556
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0