Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0