Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5