Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 3.0
The RaidRated ★ 2.0
DetroitRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0