Titles you rated
White SnakeRated ★ 3.5
Angel Has FallenRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.5