Movies
Ratings
143
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
HellcatsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0