Movies
Ratings
100
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 1.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5