Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0