Titles you rated
- Three MenRated ★ 5.0
Gold TowerRated ★ 5.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Strike LoveRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0