Series
Ratings
13
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0