Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5