Titles you rated
The ReaderRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MalenaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
MunichRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5