Titles you rated
Liar GameRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0