Titles you rated
Jang Hee BinRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0