Titles you rated
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5