Titles you rated
MotherRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
As OneRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5