Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
Miss ViolenceRated ★ 3.0
Death of MeRated ★ 1.0
The UnfairRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.5
Buena Vista Social Club: AdiosRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Between Sea and LandRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.5
The GameRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0