Movies
Ratings
696
BokehRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 2.0
A Christmas PrinceRated ★ 2.0
SlumberlandRated ★ 3.5
Arthur ChristmasRated ★ 2.0
A California ChristmasRated ★ 1.0
Falling for ChristmasRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5- The Student and Mister HenriRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Love & GelatoRated ★ 1.0
Look Both WaysRated ★ 3.0
MoxieRated ★ 4.0
The Royal TreatmentRated ★ 2.5
Fired Up!Rated ★ 2.0
Sydney WhiteRated ★ 2.0
The VowRated ★ 3.0
Tall GirlRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5