Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
MovingRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0