Series
Ratings
24
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0