Movies
Ratings
29
La La LandRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5