Titles you rated
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5