Titles you rated
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 0.5 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 0.5
 The End We Start FromRated ★ 1.0 The End We Start FromRated ★ 1.0
 Late Night With the DevilRated ★ 1.5 Late Night With the DevilRated ★ 1.5
 Night FishingRated ★ 2.0 Night FishingRated ★ 2.0
 The SubstanceRated ★ 4.5 The SubstanceRated ★ 4.5
 Under ParisRated ★ 1.5 Under ParisRated ★ 1.5
 SmileRated ★ 3.5 SmileRated ★ 3.5
 The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5 The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
 BarbarianRated ★ 1.5 BarbarianRated ★ 1.5
 CureRated ★ 3.5 CureRated ★ 3.5
 Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5 Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
 The Da Vinci CodeRated ★ 3.5 The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
 The Divine FuryRated ★ 0.5 The Divine FuryRated ★ 0.5
 The Pope's ExorcistRated ★ 2.5 The Pope's ExorcistRated ★ 2.5
 The RuinsRated ★ 1.5 The RuinsRated ★ 1.5
 In the Tall GrassRated ★ 1.5 In the Tall GrassRated ★ 1.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
 Alien: CovenantRated ★ 3.5 Alien: CovenantRated ★ 3.5
 Call Me by Your NameRated ★ 3.5 Call Me by Your NameRated ★ 3.5
 Frozen IIRated ★ 3.0 Frozen IIRated ★ 3.0