Series
Ratings
86- Our Game: LG TwinsRated ★ 5.0
 Life on Our PlanetRated ★ 3.5 Life on Our PlanetRated ★ 3.5
- World War II: From the FrontlinesRated ★ 5.0
 High WaterRated ★ 1.0 High WaterRated ★ 1.0
 Good DoctorRated ★ 3.0 Good DoctorRated ★ 3.0
 BonesRated ★ 3.5 BonesRated ★ 3.5
 FringeRated ★ 4.0 FringeRated ★ 4.0
 Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0 Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
 The LegendRated ★ 3.5 The LegendRated ★ 3.5
 Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.5 Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.5
 Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5 Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
 Master's SunRated ★ 4.0 Master's SunRated ★ 4.0
 LoversRated ★ 4.5 LoversRated ★ 4.5
- Unanswered questionsRated ★ 4.5
 H.I.TRated ★ 4.0 H.I.TRated ★ 4.0
 Infinite ChallengeRated ★ 5.0 Infinite ChallengeRated ★ 5.0
 SignRated ★ 4.5 SignRated ★ 4.5
 Lily FeverRated ★ 3.0 Lily FeverRated ★ 3.0
 The World of the MarriedRated ★ 2.5 The World of the MarriedRated ★ 2.5