Series
Ratings
27
Emily in ParisRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5