Movies
Ratings
115
Maggie's PlanRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5