Series
Ratings
117
TempestRated ★ 4.0
Super Junior: The Last Man StandingRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.5
- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5