Series
Ratings
12
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0