Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5