Titles you rated
MemorialsRated ★ 4.5
VIPRated ★ 2.5
Super Band Season 2Rated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.5- Yes! PreCure 5Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Run BTS!Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5