Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Dance With SolitudeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5