Titles you rated
Pegasus MarketRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 1.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
료마전Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0