Movies
Ratings
88
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0