Movies
Ratings
517
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5