Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
LooperRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
GreaseRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0