Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
TomorrowlandRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0- The WickedRated ★ 1.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.5
The Cat in the HatRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0