Series
Ratings
35
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0