Series
Ratings
87
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0- Transformers: PrimeRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0