Movies
Ratings
360
American SniperRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0