Titles you rated
My Armenian PhantomsRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 0.5
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
The Age of InnocenceRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
CodaRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5