Series
Ratings
14
ChernobylRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 1.5
One PieceRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5