Titles you rated
GloveRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 1.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 1.5
HolidayRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0