Series
Ratings
13
One PieceRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0