Movies
Ratings
525
NextRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
White Men Can't JumpRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
NotoriousRated ★ 4.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 4.0
42Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5